Istotne dodatki

Poszetka, to jest niewielka ozdobna chusteczka wkładana do brustaszy -kieszeni na klapie marynarki .Jest to niedoceniany akcent , który jest w stanie uatrakcyjnić zarówno codzienną i wyjściową stylizację.
Warto przekonać się do poszetki – kilkasztuk zdobionych fajnymi wzorami modeli przyda się w garderobie każdego eleganckiego , a szczególnie tego eleganckiego.
W okolicznościach wielkiej okazji lub slubu ,doskonale sprawdzają się klasyczne poszetki w gładkich jednolitych kolorach czyli białe.
Jak wiadomo na co dzień można sobie pozwolić na więcej swobody i wybrać poszetkę zdobioną wyrazistym wzorem i
barwami .
W sklepie Lavard nie brakuje takich modeli oraz kolorystyki . Poszetki w kraty ,kwiaty geometryczne oraz orientalne wzory ,marka lAVARD jest bogato wyposazona w te propozycje ,wiec każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Teraz troche o tym jak nalezy wkładac i fomowac poszete w brustaszy.
Samo włozenie poszetki do marynarki nie wystarczy, żeby uzyskać jej elegancki wygląd. Trzeba jeszcze nauczyc się sztuki składania poszetki. Nalezy pamietac przede wszystkim o tym ze poszetka musi nawiązywać do krawata, lecz nie powinna być zrobiona z tego samego materiału . A więc poszetka załozona formalnie więc równiez i do slubu powinna byc biała i złozona w kostke ,włozona na wprost,natomiast nieformalnie czyli na ,,luzaka,, moze byc włozona w nieładzie albo rogami do gory albo rogami do dołu.
Poszetka nie musi byc wcale dodatkiem,dla którego zastosowanie jest wymuszone obecnością krawata lub muszki.
Jej uniwersalność jest tak ogromna , że równie dobrze wygląda w stylizacjach z rozpiętym guzikiem pod szyją bo co wazne ma wtedy wymiar bez zobowiązań i bardziej sportowy.
Układanie poszetek jest bardzo prostą sprawą , ale można sobie ją lekko skomplikować.
W Internecie znajdziemy mnóstwo propozycji przeróznego składania składania poszetek. Jednak uwazam iz to przerost formy nad treścią. Każdemu eleganckiemu mężczyźnie powinno wystarczyć znajomość kilku podstawowych , prostych sposobów. Wiadomo , jeśli ktoś woli ekstrawagancję to naprawde będzie miał w czym wybierać.
Pozostała jeszcze kwestia doboru odpowiednich kolorów oraz wzorów.
Tutaj zasady są jasne i proste , ale trzeba się z nimi jednak trochę zapoznac, żeby je prawidłowo stosować. Najważniejsze jest to, iz kolory oraz wzory powinny ze sobą współgrac , a nie powielać się .
Gdyż to, czy te elementy garderoby będą ze sobą współgrały, jak wiadomo zależy od bardzo wielu czynników i nie da się tego lepiej okreslic jak słowo ,,korenspondować,,.
Trzeba je wyczuć, ewentualnie nauczyć się tego można zaczynając , najprosciejnaśladowania sprawdzonych stylizacji.
bardziej doświadczonych osób.
Ważne jest aby kolory i wzory się wiązały i uzupełniały. Więc najłatwiej zacząć od białej poszetki. Skomponowanie jej z innymi kolorami i częsciami garderoby nie stanowi większego problemu,o ile ktos nauczy się podstawowych zasad.
Najprostsza zasada mówi nam o tym , iz poszetka powinna nawiazywac do krawata.
Warto zapamiętać, że słowo „nawiązywac ” oznacza tutaj „pasować”.Natomiast poszetka oraz krawat nie powinny być wykonane z tej samej tkaniny. Producenci krawatów luksuwowych marek doskonale znają tą zasadę i nie produkują o tej samej tkaninie poszetek i krawatów.
Tymczasem , wystarczy spojrzec chwilę w internecie,zeby znaleźć i zobaczyc setki niedopasowanych zestawów sprzedawanych i proponowanych jako komplety.
Jeśli z tego artykułu ktokolwiek zapamieta tylko jedną rzecz, to super będzie ,jezeli to właśnieta informacja o tym, że jednakowa poszetka i krawat nie są elegancją, a jeśli są one bardzo tanie, najprawdopodobniej gwarantują też tani i tandetny wygląd wygląd.

Jeśli natomiast ktos nie czuje się pewny i gotowy w zestawianiu ze sobą poszetek oraz krawatów, to jest jedna swietna rada ,zawsze niezawodna i dobrą wiadomość- istnieje rozwiązanie!!!!!:))
Jest nim biała poszetka,z którą niemozliwe jest praktycznie źle dobranie ze soba tych dwóch elementów!
Biała poszetka jest najłatwiejsza najbezpieczniejsza do noszenia, poniewaz pasuje zawsze do wszystkiego i mozna ja złozyc na prosto.
Warto tu powiedziec ze kazdy początkujący,, amator,, poszetek z łatwością odnajdzie w internecie ,obrazki i sposoby,
które pokazują w jaki sposób powinny być składane poszetki .Najfajniej najbardziej kuszące dla oka , wydają się złożenia finezyjne, które swoją umiejetnoscia skłądania przypominają japońską sztukę składania papieru- origami. te wszystkie staranne złożenia poszetek pokazują nam tylko, jak bardzo staramy się aby dobrze wyglądać.
Należy pamiętać, że elegancja jest swobodą swoboda, ktora powinna byc być spontaniczna i niewymuszona.
a więc swoboda to świetne poczucie człowieka, wtedy czujemy się bardziej pewni.